Тренінг у районному центрі зайнятості

В Рожищенському районному центрі зайнятості відбувся тренінг на тему «Ефективна самопрезентація – запорука швидкого працевлаштування» За круглим столом зібрались безробітні різних професій, віку, статі, жителі сільської місцевості, довготривалі безробітні, особи схильні до підприємництва. Із вказаною аудиторією керівником Волинської обласної громадської організації «Корпорація щастя» Созонік Ольгою Іванівною, проведено тренінг на тему «Ефективна самопрезентація для просування на ринку праці». Метою проведення тренінгу було проінформувати учасників про інструменти самопрезентації для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
Тренінг розпочався із цікавого завдання – кожному потрібно було обрати фото із зображенням різного роду пейзажів, фігур, предметів та іншого, яке б характеризувало учасника тренінгу. В подальшому кожний учасник висловився щодо вимог до потенційних працівників, які цінуються роботодавцем. Більшість думок зійшлись на таких сучасних вимогах як: бажання працювати, ініціативність, аналітичні здібності, логічне мислення, особистість, швидкість, гнучкість, професійні вміння, стресостійкість, витривалість, управління емоціями, бачення, власна думка та інше. Під час тренінгу кожен задумався чи володіє такими рисами (властивостями), чи знає чого хоче, чи ставить перед собою якісь цілі, завдання, чи докладає достатньо зусиль щоб їх досягти.
Також на тренінгу жваво обговорювалось питання іміджу кожного з нас, компанії, країни. Зупинились на тому, що імідж кожного включає в себе можливість виділити себе серед інших, можливість бути кращим, скласти позитивне перше враження, налаштувати до себе людей, показати свій стиль життя.
Тренінг проходив в атмосфері живого спілкування, абсолютно всі брали в ньому активну участь.
Одним із цікавих завдань було презентація один одного. Тобто учасники тренінгу розділились по парах, декілька хвилин спілкувались між собою аби дізнатись якнайбільше інформації про опонента, після чого презентували один одного. Абсолютно всі чудово справились із завданням.
Також неймовірно цікавим завданням було придумати та намалювати своєрідний герб, який поєднав би в собі: те, про що можеш говорити годинами; те, що вдається робити найкраще; свою мрію; людей, якими захоплюєшся.
Підсумовуючи тренінг, кожен з учасників виділив для себе основне: запорукою досягнення поставленої мети є особисті цінності, знання самого себе, пристрасть до улюбленої роботи (яку можеш робити безоплатно), бачення себе, унікальність та корисність.
Всі учасники подякували пані Ользі за чудово проведений тренінг та із хорошим настроєм залишили центр зайнятості з надією взяти участь в наступних подібних тренінгах.

Інформацію взято зі фейсбук-сторінки Рожищенського РЦЗ.
14.06.2017 Провідний юрисконсульт Рожищенського РЦЗ С. Куц

Коментарі заборонені.